Nabízíme nemovitosti za
15.690.000 Kč

Prodej RD / Chalupy v obci Probulov v blízkosti Orlické přehrady.

V exkluzivním zastoupení Vám nabízíme k prodeji zařízený rodinný dům v klidné obci Probulov v blízkosti Orlické přehrady. Dům je o dispozici 3+1 a obytné ploše necelých 100m2. Celková výměra pozemku je 273m2.
V přízemí je obývací pokoj s kombi. krbovými kamny 25KW, které jsou napojeny na centrální topení a zajišťují vytápění objektu společně s elektrokotlem 5,5KW a kotlem s 9 režimy na pelety 24KW. Dále zde najdeme 2x ložnici, kuchyň, koupelnu. V podkroví domu je možné zbudovat další obytné místnosti. Ze dvora se dostanete do dílny s kotlem na pelety a vstupem do podkroví.
Dům je z větší části zrekonstruovaný. Plastová okna. Fasáda zateplena. Nové el. Rozvody, podlahy a jiné. Obecní vodovod, jímka. 2x satelit a Wifi.
Na pozemku je zbudován prostor pro venkovní posezení s pergolou. Energetický štítek objednán. Dům postaven v roce 1903.
Obec Probulov se nachází v okresu Písek, Jihočeský Kraj. Město Písek 30km, Tábor je 43km, Praha 85km. Obec má dobrou dostupnost na nedalekou Strakonickou silnici I/4. V obci Probulov je obecní úřad, hasiči, kaple, dětské hřiště, restaurace, potraviny, Hiporehabilitace, autobusová zastávka Probulov.
4.700.000 Kč
Lokalita: Probulov, okres Písek, Jihočeský Kraj
Velikost: 3+1
Typ domu: cihla
Stav: Z větší části po rekonstrukci
Zahrada: Ano
Garáž: Ne
Parkování: na pozemku
Dostupnost: Strakonická silnice I/4, Bus
Sdílet na Facebooku
Realitní makléř: Jiří Hodeček
Email: growingassetsro@gmail.com
Telefon: 608886380